Ваш IP: 54.224.53.192

Написав dobrohodska
Середа, 14 грудня 2011, 10:44

Мої права…

У кожної людини є свої права.

Права людини – права, які кожен має лише тому, що він є людиною, якими всі володіють в однаковій мірі і є невід’ємними. Вони є соціальними і політичними гарантіями, необхідними для захисту особи від посягань на людську гідність.

З нагоди 20-ї річниці ратифікації Україною Конвенції про права дитини у школі пройшли тематичні уроки «Права людини: історія та сучасність», «Права людини в традиціях українського народу», бесіди «Діти: злочин і кара», «Що таке  правомірна поведінка? Як ти співвідносиш правові та моральні норми у своєму житті?», конкурс малюнків на тему «Права людини починаються з прав дитини»

alt alt alt

alt,

випуск шкільної газети, загальні збори старшокласників на тему "Виконання єдиних вимог до поведінки школярів"  alt

зустріч із працівниками правоохоронних органів

alt;

Клуб вихідного дня «Я маю право… Кожна людина має право…». alt

alt  alt

alt alt

Учні ХVІ виховної групи розповіли про права дитини (Знай свої права), організували цікаві конкурси alt, ігри на правову тематику alt. В цікавій формі пройшла інсценізація казки «Коза – Дереза» alt.

У святі  приймали активну участь всі учні школи.

alt  alt

alt alt

Кожна особистість не тільки має знати свої права й обов’язки, а також зобов’язана дотримуватися в житті моральних норм поведінки, уміти розрізняти добро та зло.

alt

Формуючи життєву компетентність за допомогою правових знань, школа прагне підготувати дітей до участі у громадському житті. Виховуючи у них почуття впевненості у собі, у своїх діях і разом з тим критичне ставлення до своєї особистості, формує у них повагу, толерантне ставлення о людей.

Останнє оновлення на Середа, 21 грудня 2011, 13:44