Ваш IP: 174.129.62.126
Сьогодні: 2014-09-02

Конкурси
Беремо участь :
     • У фестивалях дитячої та юнацької творчості.
     • У міжнародних акціях.
     • У Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Безпека та мир в Україні».
     • У Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Діти за чисту енергію», організований НАЕР (конкурс «Малюнки» та конкурс «Вироби»:друге життя речей»).
     • Стали переможцями конкурсу творчих робіт alt«Ким я хочу стати у майбутньому» в номінації «професійна орієнтованість» серед дітей з вадами слуху, організованого Всеукраїнським форумом «Почуй тишу» (Проект «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом доступу до зайнятості»)
     • У конкурсах, організованих Мистецько – терапевтичним центром «Непротоптана стежина» на тему «Подорож у часі»:
       - Х Конкурсі Емблеми на тему «Подорож у часі»
       - IV фестивалі родинної творчості «Берегиня»
       - Х фестивалі пісні, музики і танцю
       - Х Ювілейному міжнародному театральному фестивалі особливих театрів на тему «Подорож у часі»
     • У театральних зустрічах «Червоноград скликає друзів», організованих Червоноградською міською громадською організацією неповносправної молоді «Ніка»
     • В історико – краєзнавчому конкурсі «Історія «Просвіти» і твого міста, села» до річниці створення «Просвіти», організованому Всеукраїнським товариством «Просвіта» ім.Т. Г. Шевченка
     • У Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «зоологічна галерея»
     • У районному конкурсі «Світ навколо нас».
     Готуємось до щорічного міжнародного конкурсу дитячого малюнку на тему: «Жили – були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ кращим…», оголошеного Представництвом Європейського Союзу в Україні, який відбудеться у травні в м. Києві.
     Творчі робот учнів нашої школи друкуються у Всеукраїнському літературно – художньому журналі творів дітей України «Щедрику – Ведрику».
     Учні школи неодноразово ставали лауреатами обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.